Motowizja ponownie głównym patronem medialnym Tor Modlin Rally Show


Kryterium Toru Modlin ponownie zawita 26-28 listopada w polskim kalendarzu rajdowym. Podobnie, jak rok temu, patronem medialnym tej imprezy została Motowizja, na której antenie pojawią się transmisje z odcinków specjalnych.

Rok 2020 z uwagi na pandemię był bardzo trudnym dla całego rajdowego świata. Większość krajowych imprez z uwagi na liczne obostrzenia została odwołana lub odbywały się w wyjątkowo restrykcyjnych warunkach. Gdy zakończenie sezonu rajdowego stało pod znakiem zapytania, w ostatnim momencie z inicjatywą wyszedł Leszek Kuzaj, któremu wraz z zespołem Toru Modlin udało się zorganizować pierwszą edycję Tor Modlin Rally Show. Profesjonalna organizacja oraz doskonała, rajdowa atmosfera zawodów pozwoliły na kontynuację imprezy w tym roku. Organizatorzy deklarują wpisanie Tor Modlin Rally Show na stałe do kalendarza imprez rajdowych.

W zeszłym roku na starcie pojawiło się 46 zespołów w tym między innymi byli mistrzowie Europy oraz najszybsi polscy rajdowcy. Udział w tegorocznym Tor Modlin Rally Show zadeklarowało już kilku czołowych kierowców z Europy oraz Polski.

Tor Modlin Rally Show 2021 odbędzie 27 listopada na terenie Toru oraz, co jest nowością, w pobliskiej słynnej Twierdzy Modlin. 

Wyjątkowa sceneria OS na terenie najdłuższego budynku w Europie zapadnie w pamięć zawodników oraz kibiców – zapewnia Leszek Kuzaj. 

To kolejny krok w celu zwiększenia popularności i dostępności sportów motorowych dla kibiców w Polsce. Tor Modlin Rally Show to impreza o nowym wymiarze rajdów samochodowych w Polsce. Na kibiców czekać będzie rywalizacja najszybszych kierowców w najnowocześniejszych samochodach, co gwarantuje zaciętą rywalizację oraz spektakularne i wyjątkowe widowisko. Na trasie dla zawodników pojawią się także co najmniej dwie hopy które zapewnią dodatkowe emocje dla kibiców. Tor Modlin Rally Show to także wydarzenie o niespotykanej dotychczas oprawie medialnej oraz dostępności dla wszystkich zainteresowanych i obserwatorów. 

Dzień później, czyli 28 listopada odbędą się otwarte zawody dla wszystkich zawodników również bez licencji rajdowych oraz amatorów. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności na wybranych trasach Tor Modlin Rally Show nie wymagających jednak profesjonalnie przygotowanego samochodu do startu. 

Na wszystkich zawodników, każdego dnia imprezy czekać będą kilometry wyjątkowych tras łączących wymagające technicznie odcinki specjalne o zróżnicowanej nawierzchni. 

Podczas pierwszej edycji wsparcie medialne Tor Modlin Rally Show zapewniła Motowizja, dzięki czemu tę wyjątkową imprezę obejrzeli kibice, którzy niestety nie mogli pojawić się w Modlinie z powodu sytuacji pandemicznej. W tym roku odcinki specjalne przygotowane przez Leszka Kuzaja ponownie będzie można oglądać na żywo na antenie stacji.

Leszkowi Kuzajowi krótko mówiąc się nie odmawia – powiedział prezes Motowizji Krzysztof Mikulski – kiedy wyszedł z propozycją objęcia przez nas patronatu medialnego nad Tor Modlin Rally Show nie wahaliśmy się ani chwili. To dla nas ogromny zaszczyt, że możemy współpracować i pokazywać tę imprezę.  W polskim motorsporcie dawno nie było tak innowacyjnych projektów, a dzięki ekipie Toru Modlin udało się zakończyć sezon 2020 w świetnym stylu pomimo niesprzyjającej sytuacji. Samemu startując rok temu przekonałem się na własnej skórze o urokach Toru Modlin oraz zdolnościach organizacyjnych Leszka. Zeszłoroczne transmisje cieszyły się sporym zainteresowaniem i jestem pewien, że w tym roku widzów przed telewizorami będzie jeszcze więcej, a do Modlina zjadą się kibice z całej Polski.

Wkrótce opublikowany zostanie harmonogram imprezy a także pojawią się szczegółowe informacje dotyczące przygotowania trasy oraz licznych atrakcji dla widzów – zapewnia organizator.

Udostępnij!