MOTOWIZJA W OTWARTYM OKNIE ORANGE TV


Od 24 sierpnia Motowizja jest dostępna w nowej ofercie telewizyjnej Orange TV. Do końca roku kanał będą mogli oglądać wszyscy abonenci Orange TV bez dodatkowych opłat w ramach okna otwartego. Motowizja przygotowała na jesień dla wszystkich, nowych i dotychczasowych widzów premierowe, własne produkcje oraz kolejne sezony lubianych programów m.in. Na Osi czy Motoślad. Sportowym hitem jesieni będą finały NASCAR Sprint Cup, które oglądać można na żywo, tylko w Motowizji.

Motowizja w Orange TV

Motowizję można oglądać w ramach oferty Orange TV bez dodatkowych opłat – w technologii kablowej na pozycji 128, a w technologii satelitarnej na pozycji 136. – Cieszę się, że kolejni operatorzy dostrzegają rosnący potencjał Motowizji. Dzięki otwartemu oknu w Orange TV, stacja, od 24 sierpnia, dostępna jest dla ponad 800 tys. nowych gospodarstw domowych. Tym samym zasięg kanału wzrośnie do ponad 4 milionów abonentów i wyniesie ponad 30% gospodarstw domowych – mówi Krzysztof Mikulski, twórca i Prezes kanału Motowizja.

Jesienne nowości w Motowizji

Motowizja to kanał dla wszystkich miłośników motoryzacji. W jesiennej ramówce, Motowizja sprawdzi i zaprezentuje, gdzie fani jednośladów mogą śmiało i swobodnie pojechać swoimi maszynami. To wszystko w programie Przyjazne motocyklistom przygotowywanym przez Darka Felis-Obryckiego i Roberta Skawińskiego. Wszystkich głodnych przygód i mocnych wrażeń zapraszamy na relację z motocyklowej podróży do Afganistanu. Pokażemy, co przeżyli uczestnicy ekspedycji: znany fotografik Robert Pałka i jego towarzysz podroży Kornel Kundicz. Na wielbicieli najdroższych i najbardziej ekskluzywnych samochodów na świecie, czekają premierowe odcinki programu Auta jak ze snu. Widzowie zobaczą pojazdy będące symbolem luksusu.

Wśród jesiennych premier zaprezentujemy nowe odcinki programu Motojazda – Garażu Motowizji, w którym nowości na polskich drogach testuje niezawodny Marek Wieruszewski. Łukasz Siudak przedstawi najciekawsze wydarzenia ze świata motosportu w magazynie Motowizja Sport News. Na miłośników ciężarówek czeka Piotr Zelt z programem Na Osi. W magazynie Motoślad Aleksander Ostry Ostrowski, bez owijania w bawełnę, mówi jak było, jest i być może będzie wyglądał świat dwóch kółek. Natomiast najciekawsze wieści ze świata motocykli zobaczyć będzie można także w zupełnie nowej odsłonie programu Motovblog News Wiktora Kammera.

Motowizja to również relacje z widowiskowych wydarzeń sportowych. Czeka nas trzeci sezon Formuły E – wyścigów przyszłości, w których na torze zmagają się kierowcy elektrycznych bolidów. Do tego relacje z finałowych rund pełnych adrenaliny wyścigów DTM, ADAC GT Masters oraz najwspanialsze momenty rajdów końcówki sezonu WRC.

Sportowy hit jesieni NASCAR tylko w Motowizji!

NASCAR – najpopularniejszy sport motorowy w USA, można oglądać na żywo tylko w Motowizji. Finałowe rundy wyścigów serii NASCAR Sprint Cup i walkę o mistrzostwo fani obejrzą już od września. Walka o ostatnie miejsca w finałowej fazie sezonu wchodzi w swoją decydującą fazę. Jedenastu kierowców może być już pewnych udziału w walce o mistrzostwo, pozostało więc jeszcze pięć miejsc. Różnice punktowe pomiędzy 11 a 15 miejscem są naprawdę niewielkie. Ostatnie trzy wyścigi fazy zasadniczej odbędą się na torach Michigan, Darlington i Richmond, a więc trzech kompletnie rożnych obiektach, co stanowi dodatkowe wyzwanie dla kierowców, którzy nie są jeszcze pewni swojego awansu lub walczą o niego. Wielkie emocje są więc gwarantowane.

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje Ci pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Stacja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Łukasz Siudak z najciekawszymi wydarzeniami z motosportu – w Motowizja Sport News oraz Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest Aleksander ‘Ostry’ Ostrowski, Akademię AJP czyli zabawa z enduro oraz Motovblog News – prowadzony przez Wiktora W. Kammera).
Motowizja to także wielkie sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii NSCAR Sprint Cup, DTM, ADAC GT Masters – komentowane przez Łukasza Siudaka, Natalię Kowalską i Szymona Tworza, a także relacje z rajdów WRC, wyścigów Formuły E, Porsche Carrera Cup, Audi TT Cup oraz BMW is CUP.

Motowizja dociera do ponad 4 mln gospodarstw domowych, czyli do 12 milionów Polaków osiągając zasięg techniczny na poziomie 30%. Obecnie Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na platformie nc+ na pozycji 124,
w Orange TV – pozycja 128 oraz 136, w jakości HD w UPC – pozycja 514 oraz 572, w Vectra – pozycja 215,
w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, w ofercie PLAY NOW a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, Emtronik, Videostar. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.

www.motowizja.pl
www.facebook.com/motowizja

Kontakt dla mediów:
Joanna Adamiak – tel. +48 607 373 167, e-mail: j.adamiak@agencjafaceit.pl

Udostępnij!