MOTOWIZJA I ARDOR AUCTIONS ZAPRASZAJĄ NA PIERWSZĄ AUKCJĘ SAMOCHODÓW KLASYCZNYCH I ZABYTKOWYCH, JUŻ DZIŚ, NA ŻYWO, NA STRONIE MOTOWIZJI!


Warszawa, 17 września 2015 – Organizowana przez Ardor Auctions i Motowizję, aukcja samochodów klasycznych i zabytkowych już 17 września 2015 o godzinie 18:00. Możesz ją oglądać na żywo online tylko na www.motowizja.pl!

Ardor Auctions to pierwszy w Polsce Dom Aukcyjny motoryzacji klasycznej. Powstał w odpowiedzi na potrzeby szybko rosnącego rynku samochodów kolekcjonerskich i konieczność jego usystematyzowania oraz profesjonalizacji. Pierwszym, kluczowym wydarzeniem jest licytacja 60 pojazdów na Stadionie Narodowym w Warszawie już dziś, o godz. 18:00.

Na aukcji zobaczymy auta o szerokiej rozpiętości marek, stanu odrestaurowania i oczywiście wartości. Począwszy od wyjątkowych egzemplarzy BMW, FERRARI, FIATA, JAGUARA, MASERATI, MERCEDESA, PORSCHE, RENAULT, będą również te mało popularne, nietypowe marki takie jak AWZ, CADILLAC, GAZ, PIERCE ARROW, ROLLS ROYCE czy też TRIUMPH. Wszystkie są skatalogowane, posiadają dokumentację o stanie technicznym jak i prawnym przygotowaną przez instytucje zewnętrzne.
A Ceny? Od kilkunastu tysięcy złotych do kilku milionów złotych.

Motowizja jest nie tylko patronem, ale też partnerem tego wydarzenia.

Szczegóły aukcji na stronie Ardor Auctions.

Transmisja aukcji tylko na stronie www.motowizja.pl 17/09/2015 od godz. 18.00

Motowizja to wyjątkowy kanał motoryzacyjny, który przez 24 godziny na dobę ukazuje pełen obraz świata motoryzacji. Motowizja to zarówno spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości na dwóch i czterech kołach, jak również niezapomniane spotkania z legendami i klasykami motoryzacji. Motowizja to także sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii DTM, ADAC GT Masters, Audi TT Cup, a także relacje z rajdów WRC oraz Volkswagen Golf Cup i GT4. Motowizja ma ponad 2 mln abonentów i dociera do ponad 6 milionów Polek i Polaków ze swoim zasięgiem technicznym na poziomie 15 % gospodarstw domowych. Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na wyłączność na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 136, w jakości HD w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, a także w innych dobrych sieciach kablowych.
Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.

www.motowizja.pl
www.facebook.com/motowizja

Udostępnij!