Motociekawy Wrak Race już 17 kwietnia


Motociekawy Wrak Race to wydarzenie motoryzacyjne, które odbędzie się 17 kwietnia w Dzierzążni k/Płońska.

Wrak race to wyścigi samochodowe o niespotykanym charakterze – na starcie stają samochody, które swoją świetność na drogach mają już dawno za sobą, ale są na tyle jeszcze pełne życia, by dać moc atrakcji w wyścigu gdzie po zamkniętym, zabezpieczonym torze startują jednocześnie w grupach.

Motociekawy Wrak Race to zawody dostarczające kibicom sportów motorowych niesamowitych wrażeń – potyczki samochodów, spychanie się nawzajem, widowiskowe wyskoki na przygotowanym torze oraz liczne stłuczki i kontakt to jest to, co można obserwować podczas takiego wyścigu. Motociekawy Wrak Race to nie tylko wyścigi samochodów, ale także szereg atrakcji towarzyszących. W przerwach pomiędzy kolejnymi zmaganiami zawodników wrak race będzie można podziwiać pokazy driftu samochodowego, pokaz ratownictwa drogowego, prezentacje samochodów klubów tunigowych, klubu 4×4, prezentacje samochodów zabytkowych.

Dla najmłodszych przygotowana jest strefa małego kibica, gdzie oprócz dmuchanego zamku i zjeżdżalni przygotowano zawody wyścigów gokartów i inne zabawy.

www.facebook.com/motociekawy
www.motociekawy.pl

Udostępnij!