Kanał Motowizja od stycznia w Multimedia Polska


01 stycznia 2015 roku Motowizja, kanał telewizyjny o tematyce motoryzacyjnej, dołączy do oferty Multimedia Polska – czołowego operatora kablowego w Polsce. Kanał będzie dostępny w jakości HD, na pozycji 211, od pakietu MiniBox.


 

Krzysztof Mikulski, Prezes Motowizja Sp. z o.o., tak komentuje rozpoczęcie współpracy z Multimedia Polska: „Jesteśmy szczęśliwi, że dołączyliśmy do oferty Multimedia Polska, jednego z najważniejszych i największych operatorów kablowych w Polsce. Wejście do oferty Multimedia Polska to wielki krok w rozwoju kanału Motowizja, dający mu dostęp do grupy kilkuset tysięcy nowych odbiorców.”

 

Motowizja to wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje swoim widzom pełen obraz świata motoryzacji. Motowizja to zarówno spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości na dwóch i czterech kołach, jak również niezapomniane spotkania z legendami i klasykami motoryzacji. Szybki rozwój kanału pozwolił na wzbogacenie ramówki w 2015 roku o trzy polskie produkcje. Nowe formaty to: „Motojazda – Garaż Motowizji”, „Motofarmer” oraz „Motovblog”. Motowizja to także sportowe emocje: ekskluzywne transmisje z wyścigów serii DTM oraz relacje z rajdów WRC, a także wyścigów Formuły E i Pucharu Porsche GT3. Motowizja prezentuje też nietypowe konstrukcje, ciężarówki, maszyny rolnicze, samochody terenowe oraz najlepsze osiągnięcia mistrzów tuningu.

 

Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na wyłączność na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 136, w jakości HD w Multimedia Polska – kanał 211 oraz w TOYA na kanale 32, a także w innych dobrych sieciach kablowych. Kanał można oglądać 24 godziny na dobę, w całości w polskiej wersji językowej.

 

Multimedia Polska to jeden z czołowych ogólnopolskich dostawców telewizji cyfrowej, szybkiego internetu stacjonarnego i mobilnego oraz telefonii stacjonarnej i komórkowej. Spółka w posiada również w ofercie ubezpieczenia mieszkania, wideo monitoring domu oraz energię elektryczną.

Udostępnij!