JESZCZE WIĘCEJ MOTOSPORTU W 2019 ROKU W MOTOWIZJI!


W 2019 roku na widzów Motowizji czeka jeszcze więcej transmisji, relacji z wyścigów oraz rajdów w Polsce i na świecie. Nie zabraknie również magazynów, między innymi o Formule 1, programów dotyczących historii sportu motorowego czy pokazujących jak wyglądają jego kulisy.

Motowizja: magazyny o Formule 1

Nowością na antenie Motowizji są pozycje poświęcone Formule 1 – „The Inside Line – Najszybsi z najszybszych” oraz „The Fast Lane”. Pierwszy z nich to cotygodniowy magazyn, w którym prezentowane będą najnowsze wiadomości dotyczące „królowej świata motosportu”, a także ciekawostki techniczne czy sylwetki kierowców. „The Fast Lane” to magazyn, który pozwoli jeszcze lepiej poznać świat najbardziej prestiżowej serii wyścigowej na świecie.

Motowizja: polski motosport

Natomiast fani krajowego sportu motorowego już mogą szykować się do śledzenia zawodów na naszej antenie. Tak jak rok temu, Motowizja będzie prezentowała wydarzenia z czołowych polskich serii, takich jak Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski w Rallycrossie, 318 IS CUP PL, Historyczne Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Driftingowe Mistrzostwa Polski, Puchar Świata FIA w rajdach terenowych, Kartingowe Mistrzostwa Polski czy IAME Series Poland. Ponadto w ofercie Motowizji pojawi się nowa seria wyścigowa dla prawdziwych entuzjastów sportowych emocji. Szczegóły już wkrótce.
Za kompleksowe podsumowanie wydarzeń w polskim motosporcie będzie odpowiadał magazyn „Motowizja Sport PL”. Natomiast nowe odcinki „Motoikon” przypomną widzom najważniejsze postaci krajowego sportu motorowego minionych lat.
Przedłużenie umowy na transmisję Monster Energy NASCAR Cup Series i innych serii wyścigowych
Ten rok to początek nowego, czteroletniego kontraktu na transmisje Monster Energy NASCAR Cup Series w Polsce. Widzowie ponownie będą mogli obserwować rywalizację w najważniejszej serii wyścigowej Stanów Zjednoczonych podczas trzydziestu sześciu wyścigów sezonu. Oprócz transmisji, na antenie Motowizji będą pokazywane podsumowania wyścigów, a także programy dokumentalne dotyczące historii serii czy też cyklu „Uniwersytet NASCAR”.
Motowizja przedłużyła także prawa do transmitowania takich serii wyścigowych jak ADAC GT Masters, Porsche Carrera Cup Deutschland, Euroformula Open czy Jaguar I-PACE eTrophy, a z FIA WTCR, ABB Formuły E, FIM EWC czy FIA ERC w dalszym ciągu na widzów będą czekać obszerne podsumowania każdej rundy.

Motowizja: program o historii motosportu

W Motowizji pojawi się także „Classic Races – Z archiwum motosportu”. Jest to seria dokumentalna prezentująca pamiętne momenty w sporcie motorowym. W programie nie zabraknie wspomnień legendarnych sezonów, niezapomnianych zawodów, wybitnych kierowców i klasycznych samochodów, które na zawsze zapisały się w pamięci kibiców.

Motowizja zaprasza na:
The Inside Line – Najszybsi z najszybszych – premiera, PON. g. 20:30
The Fast Lane – premiera, luty/marzec 2019
Motowizja Sport PL – premiera, co drugi czwartek, g. 21:00
Motoikony – najbliższa premiera Robert Burchard, 18 luty, g. 22:05
Monster Energy NASCAR Cup Series – od lutego 2019
Uniwersytet NASCAR – nowe odcinki od lutego 2019
Classic Races – Z archiwum motosportu – premiera, od 18 stycznia, PT., godz. 21:00

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje Ci pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości ze świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Stacja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację, Auto na wybiegu – program, w którym moda łączy się z motoryzacją czy Auto portret Ostrego – nowy format Aleksandra Ostrowskiego) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest również Aleksander ‘Ostry’ Ostrowski oraz Przyjazne Motocyklistom – program prowadzony przez Roberta Skawińskiego i Olgę Kutz). Motowizja to także wielkie sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii Monster Energy NASCAR Cup Series, ADAC GT Masters, ADAC TCR Germany, Porsche Carrera Cup Germany , Euroformula Open – komentowane przez Michała Budziaka i Szymona Tworza, a także relacje z wyścigów Formuły E, FIA ERC, FIA WTCR, FIM EWC, IOM TT.
Motowizja dociera do ponad 4 mln gospodarstw domowych, czyli do 12 milionów Polaków osiągając zasięg techniczny na poziomie 30%. Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na platformie nc+ na pozycji 124,
w Orange TV – pozycja 128 oraz 136, w sieciach kablowych: UPC – pozycja 516 oraz 572, w Vectra – pozycja 215,
w Multimedia Polska – kanał 127, w TOYA na kanale 32, w Netii na kanale 81 oraz w Inea na kanale 532 jak również w ofercie PLAY NOW w pakiecie Ekstra i Sport oraz w player.pl – pakiet Moto, a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, SGT, WP Pilot. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.
www.motowizja.pl
www.facebook.com/motowizja

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Karwacka – tel. +48 669 507 492, e-mail: a.karwacka@agencjafaceit.pl

Udostępnij!