Jacek Jurecki i Michał Trela zadebiutują w Rzeszowie w nowym samochodzie


Jacek Jurecki i Michał Trela przygotowali dla kibiców na najbliższy weekend nie lada niespodziankę. Załoga podczas 25. Rajdu Rzeszowskiego wystartuje po raz pierwszy w Peugeocie 208 R2. Tym samochodem zadebiutują nie tylko w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, ale również w mocnej stawce zawodników zgłoszonych do Mistrzostw Europy. Organizatorzy przygotowali trzynaście odcinków specjalnych o łącznej długości prawie 215 km. Zapraszamy w ten weekend do Rzeszowa. Trzymajcie kciuki za Jacka i Michała.

Jacek Jurecki: „Start w Peugeocie 208 marzył nam się od dawna i dzięki naszym partnerom doczekaliśmy tej chwili. Mam nadzieję, że zrobiliśmy kibicom dużą niespodziankę, zwłaszcza, że stanie się to w Rajdzie Rzeszowskim, który przyciągnął do Polski czołówkę Mistrzostw Europy.

Mamy mocnych rywali, ale jesteśmy dobrze przygotowani i chcemy pokazać dobre tempo. Mieliśmy okazję pojeździć na testach i była to ogromna przyjemność. Moc 208-ki jest zbliżona do Fiesty, czy C2, ale praca zawieszenia i trakcja, daje ogromne możliwości.

W ten weekend dołącza do naszych partnerów PEUGEOT MAGURKA, ale nie zabraknie również barw firm BLACHDOM PLUS, ALBUD OKNA I DRZWI, IWONEXBUD, ENERGOSYSTEM, ASC, HOJA, POKRYCIA DACHOWE SYLWESTER PNIOK i MOTOWIZJA. Obsługa naszej rajdówki będzie się zajmować oczywiście ekipa EVOTECH. Do zobaczenia na odcinkach!”

 

Udostępnij!