Jacek Jurecki i Michał Trela w stawce zawodników 3. Rajdu Arłamów


Tytuły za sezon 2016 w znacznej części zostały już rozdane, ale w Rajdzie Arłamów, ostatniej tegorocznej rundzie, zostało jeszcze kilka bardzo ważnych punktów do zdobycia. Wśród załóg, które powalczą o te punkty są Jacek Jurecki i Michał Trela. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w Klasie 4, ale dobrym wynikiem w Arłamowie, mogą w sezonie 2016 stanąć na podium.

Mimo słabej frekwencji w całym rajdzie, grupa 2WD zapowiada się silna i dodatkowo wzmocniona przez tegorocznych Mistrzów Polski. Peugeot 208 VTi duetu Jurecki / Trela będzie jednym z pięciu takich rajdówek, które będą rywalizować w ten weekend. Walka zapowiada się zacięta.

Jacek Jurecki: „Sezon już powoli się kończy, bo ruszamy dziś na odcinki ostatniego rajdu RSMP 2016. Dziękuje naszym partnerom BLACHDOM PLUS, IRECO MOTORSPORT, ALBUD OKNA I DRZWI, IWONEXBUD, ENERGOSYSTEM, ASC, HOJA, POKRYCIA DACHOWE PNIOK, MOTOWIZJA i ekipie EVOTECH, że start w Arłamowie doszedł do skutku.

Tak się złożyło, że będzie to nietypowa runda. Szkoda, że zabraknie części załóg, bo na pewno emocje byłyby większe, ale dla nas priorytety i plan na ten weekend pozostają takie same. Nadal mamy szansę na dobry wynik w naszej klasie i zrobimy wszystko, żeby tą szansę wykorzystać. Chcemy też dobrze zaprezentować się kibicom i w taki sposób za cały sezon.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tegoroczną trasą i myślę, że będę się bardzo dobrze czuł w tej charakterystyce odcinków. Zapowiada się, że oprócz rywali będziemy musieli zmierzyć się z trudną pogodą, ale warunki dla wszystkich będą takie same. Do „ośki” dołączają Grzegorz Grzyb i Robert Hundla, więc w Klasie 4, na pewno będzie w ten weekend ciekawie. Stawka jest duża, więc nie pozostaje nic, jak walczyć i dać z siebie wszystko.”

Udostępnij!