III Edycja CABRIO POLAND

3 edycja cabrio poland

Już w pierwszy weekend sierpnia (4–5.08.2018) kabrioleciarze z całej Europy opanują polanę piknikową na terenie poznańskiej Malty. Dla spodziewanej liczby ponad 35 tysięcy gości zaplanowana jest moc atrakcji: kino plenerowe, koncerty, pikniki czy festiwal food trucków, które znajdą się na pierwszym w Polsce Cabrio Fan Camp.

Głównym wydarzeniem wakacyjnej imprezy będzie prawie 300 km rajdu kabrioletów po malowniczych zakątkach Wielkopolski, który rozpocznie się w sobotnie przedpołudnie i będzie pełen niespodzianek, konkursów i zabaw dla uczestników. W niedzielę o godz. 12.00 planowane jest również bicie rekordu CABRIO POLAND w jednoczesnym otwieraniu dachu przy dźwiękach utworu AC/DC, które miało miejsce także podczas wcześniejszych edycji. Tym razem oczekiwanych jest ok 500 tzw. bazdaszników.

Finał imprezy to wielki piknik – czas dla wielbicieli nie tylko czterech kółek ale przede wszystkim tych, którzy cenią sobie wolność i dobrą energię. Przy stoiskach patronów i sponsorów będzie można podejrzeć motoryzacyjne nowinki, skorzystać z porad specjalistów, zjeść i napić się czegoś dobrego z porponowanych ponad 15-tu różnych kuchni, oferowanych w ramach festiwalu FoodTruckow’. Również dzieci znajdą dla siebie coś ciekawego w specjalnie przygotowanej dla nich strefie.

CABRIO POLAND to nie tylko samochody. To przede wszystkim ludzie, którzy tworzą wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę. Dlatego spotykają się nie tylko na zlocie, ale są stałymi gośćmi w rocznym cyklu imprez. Pokazują, że życie może być pełne wrażeń i przygód a wiatr we włosach sprawia frajdę, którą warto dzielić się z innymi.
Po więcej informacji zapraszamy na stronę www.cabriopoland.com

Udostępnij!