Eksperci z branży środków smarowych na I Sympozjum LOTOS Oil


W dniach 11-12 października br. w podwarszawskim Józefowie odbędzie się I Sympozjum LOTOS Oil pod nazwą „Środki smarowe i płyny eksploatacyjne w Polsce 2017”. Sympozjum ma stanowić ważny impuls dla pogłębienia współpracy środowiska biznesu, otwierając nowe, synergiczne perspektywy do działania w obszarze wspierania polskiej gospodarki. Zaktualizowane informacje o uwarunkowaniach technologicznych i rynkowych, jakie zaistniały w przeciągu ostatniego roku, przekazane przez ekspertów LOTOS Oil oraz zaproszonych Prelegentów ugruntują wiedzę w odniesieniu do szeroko rozumianej problematyki smarowniczej.
– Chcemy, aby Sympozjum było miejscem specjalistycznej dyskusji na temat sytuacji i zagrożeń związanych z przemysłem olejowym w Polsce. Uczestnicy będą mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z wieloma specjalistami Grupy LOTOS, LOTOS Oil i naszymi Partnerami zewnętrznymi z różnych obszarów powiązania z produktem i rynkiem. Przede wszystkim będę mogli również zapoznać się z szczególnie ważną dla parku maszynowego usługą Serwisu Olejowego- mówi Jakub Jarosz, Wiceprezes Zarządu, LOTOS Oil Sp. z o.o.
W wydarzeniu będzie uczestniczyć około 200 zaproszonych gości, pośrednio i bezpośrednio powiązanych z rynkiem olejowym. Wśród prelegentów znajdą się specjaliści branży transportowej, maszyn rolniczych, szeroko rozumianego przemysłu, dodatków uszlachetniających oraz również dr Tomasz Rożek znany z programu Sonda 2, emitowanego w telewizji TVP. Znany fizyk będzie opowiadał o tym „Czym nasmarowany jest Wszechświat”. Swój udział w Sympozjum potwierdził również wielokrotny Mistrz Polski i Europy w rajdach samochodowych, Kajetan Kajetanowicz, który będzie zgłębiał zagadnienie zależności osiągów i docelowo zwycięstw, w odniesieniu do jakości i wyboru olejów w sportach motorowych.
Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Motowizja.

Udostępnij!