DRUGI SEZON PRZYJAZNE MOTOCYKLISTOM – TYLKO W MOTOWIZJI


Od czwartku 24 sierpnia na antenie Motowizji zagości drugi sezon programu Przyjazne Motocyklistom. Pokażemy gdzie warto bywać, szkolić się, czy nawet jeść, jeżeli podróżujemy motocyklem. Premierę każdego z 12 odcinków nowego sezonu oglądać będzie można w czwartki o godz. 21:20 tylko w Motowizji.
Nowy sezon Przyjazne Motocyklistom
Zakręcona na punkcie dwóch kółek, energetyczna para prowadzących, Ola Kutz i Robert Skawiński wyrusza w trasę by podejmować wyzwania, poruszać emocje i pobudzać pasje. Odwiedzają wyjątkowe miejsca, biorą udział w najważniejszych imprezach motocyklowych, przedstawiają nietuzinkowych ludzi i wystrzałowych pasjonatów. Program jest zatankowany pozytywną energią, szalonymi pomysłami i dobrym humorem. Widzowie dowiedzą się gdzie warto jeździć, szkolić się
i rozwijać, które miejsca są przyjazne motocyklistom, jakie akcje społeczne i inicjatywy podejmują miłośnicy jednośladów i dlaczego bycie motocyklistą daje tyle radości.
– Z nami jazda jest non stop… zawsze na wysokich obrotach i z dobrą energią. Rozbawiamy, uczymy, odkrywamy, wzruszamy, spełniamy marzenia, podejmujemy wyzwania, budujemy bliskie relacje i łączymy nasze pasje – mówią Ola i Robert.
Co zobaczymy na początku?
Ola i Robert zaczynają swoją przygodę od wizyty nad polskim morzem. Odwiedzają miasto Ustka i Dolinę Charlotty, gdzie odbędzie się wyjątkowa impreza „Charlotta Enduro Extreme”. Przyjeżdżają na miejsce już dzień wcześniej, żeby porozmawiać z organizatorem zawodów, Marcinem Spirowskim o jego marzeniu, które właśnie się spełnia i zobaczyć jak powstaje tor w samym porcie. Prowadzący pierwszy raz spróbują swoich sił na trialu! Widzowie zobaczą też oczywiście same zawody i zmagania zawodników, którym pogoda nie ułatwiła pokonywania przeszkód. Oprócz tego w programie będą również przejażdżki motocyklem “Spiry” po plaży, wiele cennych rad, szanty i stłuczone szyby. To wszystko w pierwszym odcinku drugiego sezonu Przyjazne Motocyklistom, oczywiście w Motowizji.
Na drugi sezon Przyjazne Motocyklistom zapraszamy w każdy czwartek o godz. 21:20.

https://www.youtube.com/watch?v=QVvY4NXVqdQ

Motowizja to kanał dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. W ofercie ma ponad 10 produkcji polskich oraz ponad 30 wyselekcjonowanych europejskich i amerykańskich formatów. To wyjątkowa telewizja, która przez 24 godziny na dobę daje Ci pełen obraz świata motoryzacji. Kanał prezentuje spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości ze świata motoryzacji, a także niezapomniane spotkania z legendami i klasykami. Stacja oferuje interesujące polskie programy, zarówno dla wielbicieli czterech (Motojazda – Garaż Motowizji, gdzie nowości na drogach testuje Marek Wieruszewski, Łukasz Siudak z najciekawszymi wydarzeniami z motosportu – w Motowizja Sport News oraz Piotr Zelt z programem Na Osi prezentującym ciężką motoryzację) jak i dwóch kółek (Motoślad, którego gospodarzem jest Aleksander ‘Ostry’ Ostrowski, Akademię AJP czyli zabawa z enduro oraz Przyjazne Motocyklistom – program prowadzony przez Roberta Skawińskiego i Olę Kutz). Motowizja to także wielkie sportowe emocje: jedyne w polskiej telewizji transmisje z wyścigów serii Monster Energy NASCAR Cup Series, DTM, ADAC GT Masters – komentowane przez Łukasza Siudaka, Michała Budziaka i Szymona Tworza, a także relacje z rajdów WRC, wyścigów Formuły E, Porsche Carrera Cup Germany, Audi TT Cup.

Motowizja dociera do ponad 4 mln gospodarstw domowych, czyli do 12 milionów Polaków osiągając zasięg techniczny na poziomie 30%. Obecnie Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 128 oraz 136, w jakości HD w UPC – pozycja 516 oraz 572, w Vectra – pozycja 215, w Multimedia Polska – kanał 127, w TOYA na kanale 32 oraz w Netii na kanale 81, jak również w ofercie PLAY NOW w pakiecie Ekstra i Sport oraz w player.pl – pakiet Moto, a także w innych sieciach kablowych, m.in. Elsat, Echostar, Evio, InterArena, Emtronik, Videostar. Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.

www.motowizja.pl
www.facebook.com/motowizja

Kontakt dla mediów:
Aleksandra Iwaniuk – tel. +48 669 507 492, e-mail: a.iwaniuk@agencjafaceit.pl

Udostępnij!