Rok Cup Słomczyn Mistrzostwa Polski – zapraszamy!


Lubisz zapach benzyny a dzień bez dreszczyka emocji uważasz za stracony? Jeśli tak, to czytaj uważnie!
W najbliższy weekend, 10-11 czerwca, masz okazję przeżyć emocje na najwyższych obrotach i to tuż pod Warszawą! Na Autodromie w Słomczynie zostanie bowiem rozegrana I runda Kartingowych Mistrzostw Polski, w skład której wchodzi III seria ROK CUP Poland.

Brzmi obco? Karting uważany jest za kolebkę sportów motorowych. Być może niewiele się jeszcze o tym mówi, ale to sport, dzięki któremu swoje skrzydła rozwinęli tacy kierowcy jak Lewis Hamilton, Michael Schumacher, Ayrton Senna, czy Kimi Raikkonen, którego można było spotkać w ostatni weekend w Warszawie. A może słyszałeś o Kubie Giermaziaku, czy Robercie Kubicy? Tak! Oni też zaczynali od kartingu.

Na Autodromie w Słomczynie k. Grójca będziesz mógł zobaczyć ponad 150 zawodników, w tym najmłodszych i najstarszych kierowców na świecie a także Mistrzów z ubiegłego sezonu. Niektórzy z nich mają zaledwie 4 lata!

Nie wierzysz? Przyjedź i zobacz na żywo jak wygląda walka na torze przy prędkości ponad 100 km/h. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia i wiele emocji! Wstęp wolny!
Dla tych z was, którzy nie mogą pojawić się osobiście, przygotowaliśmy transmisję live z zawodów – wszelkie informacje na ten temat znajdziecie na profilu facebookowym ROK Cup Poland: https://www.facebook.com/RokCupPoland/

Udostępnij!