AKTUALNOŚCI

Motowizji

ORLEN
AKTUALNOŚCI WRC W MOTOWIZJI

Napędza ORLEN

WRC, ERC i World RX w pełni na żywo w Motowizji!

Na ten dzień czekali wszyscy fani sportów motorowych w Polsce. Telewizja motoryzacyjna Motowizja zawarła wieloletni strategiczny układ partnerski z WRC Promoter GmbH, promotorem między innymi Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC) czy Mistrzostw Świata w Rallycrossie (World RX). Dzięki tej współpracy Motowizja pokaże na swojej antenie na żywo wszystkie rundy WRC, ERC i World RX, oczywiście w całości i z polskim komentarzem. Czytaj dalej…

Motowizja w telewizji i internecie

GDZIE OGLĄDAĆ NASZ KANAŁ?

BEZ ZBĘDNEGO SPAMU, TYLKO KONKRETNE INFO O TRANSMISJACH I PREMIERACH

Dołącz do newslettera


@otttanak, po wygraniu dwóch popołudniowych oesów, prowadzi w Rajdzie Chile. Estończyk, pilotowanyprzez @martinjarveoja zakończył etap z przewagą 4,2 sekundy nad @suninenwrc oraz Mikko Markkulą.

Sobotnie transmisje w Motowizji ruszają o 12:15.

#motowizja #wrc #wrc2 ...#rallymobilchile #rally #rallytv #chile #motorsport

Tänak liderem po piątkowym etapie, Kajto na P6 w WRC2 - raport po OS6 | #WRC Rajd Chile 2023

Aż sto pięćdziesiąt cztery kilometry oesowe będą musieli przejechać zawodnicy startujący w Rajdzie Chile. Każy z sześciu odcinków specjalnych ma ponad 20 kilometrów długości.

#rallychile #rajdchile #wrc2023 #motowizja

Do Chile wysłaliśmy naszego komentatora, @grzegorzggac. O debiucie w Fordzie Puma Rally1 Hybrid opowiedział nam @gregoiremunster.

Wszystkie odcinki specjalne Rajdu Chile zobaczycie na żywo w Motowizji.

#motowizja #rally #wrc #fordpuma #interview #tv #live #rallymobilchile

Esapekka Lappi z Janne Fermem oraz Pierre-Louis Loubet i Nicolas Gilsoul pożegnali się z rywalizacją w Rajdzie Chile już na pierwszej jego pętli. Po trzech odcinkach specjalnych w walce o prowadzenie mamy Elfyna Evansa, Teemu Suninena oraz Otta Tänaka.

Załoga ORLEN Rally Teamu ...Kajetan Kajetanowicz/Maciej Szczepaniak poranną piątkową pętlę zakończyli na piątej lokacie.

Wszystkie odcinki specjalne Rajdu Chile zobaczycie na żywo w Motowizji.

#wrc #wrc2 #rallymobilchile #chile #motowizja

Dramatycznie rozpoczyna nam się Rajd Chile! @esapekkalappiofficial i @janne.ferm zaliczyli potężny wypadek pod koniec oesu. Na szczęście Finowie dali znać, że są OK.

#wrc #wrclive #rallymobilchile #crash #officialwrc #motowizja #rallytv

Dzisiejsze odcinku Rajdu Chile zaczynamy razem z naszym gościem specjalnym @mikomarczyk! Bądzie z nami przez cały weekend!

#rallychile #rajdchile #wrc2023 #MikoMarczyk #motowizja