3 listopada ruszają zapisy oraz sprzedaż biletów na Tor Modlin Rally Show 2021


Już w najbliższy wtorek, 3 listopada, na portalu rajdinternetowy.pl, ruszają zapisy na drugą edycję Tor Modlin Rally Show 2021. To niepowtarzalna okazja dla profesjonalistów oraz amatorów, aby mogli posmakować rajdowych wrażeń na niespotykanym dotychczas poziomie. 

27 listopada na zawodowców czekają kilometry odcinków specjalnych prowadzących przez malownicze tereny Twierdzy w Modlinie oraz rywalizacja w nowym formacie na Torze Modlin – wyścigach równoległych. Po raz pierwszy w Polsce zostanie zorganizowany odcinek Rally Show. Będą to dodatkowe zawody, w których to nie czas będzie kryterium oceny, tylko precyzja i widowiskowość punktowana przez Jury. 

   28 listopada swoje umiejętności oraz samochody będą mogli zaprezentować amatorzy, dla których przygotowana zostanie konfiguracja Kryterium Toru Modlin. Wydarzenie transmitowane będzie na żywo w telewizji Motowizja oraz w intrenecie w niespotykanej dotychczas skali – planujemy dotrzeć do blisko 3 milionów odbiorców.

Dostępna od 3 listopada na  oficjalnej stronie Toru Modlin pula biletów, obejmuje całodniowe wejścia do strefy kibica, bilety na trybuny z dostępem do gorących napojów oraz infrastruktury budynku Tor Modlin. Na najwyższej kondygnacji budynku przygotowaliśmy także   wyjątkowe miejsca z cateringiem w strefie VIP. Poprzez wprowadzenie nowych formatów rywalizacji, pragniemy zaserwować kibicom nowy wymiar sportowych emocji. Naszym celem jest także zwiększenie popularności oraz dostępności rajdów samochodowych w mediach. Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji z przygotowań do imprezy na naszym fanpage (link)

Udostępnij!