14 marca Formuła E na żywo – tylko w Motowizji!


Formuła E, czyli pierwsza na świecie seria dedykowana wyścigom elektrycznych bolidów, od marca obecna jest na antenie Motowizji. 14 marca pierwsza w Polsce transmisja Formuły E na żywo!

Wyścigi samochodów elektrycznych to nowość w ofercie kanałów motoryzacyjnych. Motowizja jako jedyny kanał motoryzacyjny w Polsce oferuje swoim widzom możliwość oglądania tych zmagań na żywo, z polskim komentarzem.

W pierwszym sezonie Formuła E pojawi się w dziesięciu miastach na całym świecie. Seria rozpoczęła się w Pekinie we wrześniu 2014, a zakończy się w Londynie 28 czerwca 2015. Od marca na antenie Motowizji są emitowane godzinne podsumowania wcześniejszych rund.

14 marca, całe popołudnie i wieczór w Motowizji, będą poświęcone wydarzeniom związanym z Formułą E. Zaczynamy o godz. 17:00 od przypomnienia, jak wyglądały zmagania kierowców podczas czterech poprzednich rund. A o godz. 21:00 rozpocznie się pierwsza w Polsce transmisja wyścigu Formuły E na żywo, prosto z toru Biscayne Bay w Miami. Wyścig komentować będzie Łukasz Siudak.

Krzysztof Mikulski, Prezes Motowizja Sp. z o.o., mówi: „Chcemy pokazywać motoryzację w każdym jej aspekcie. Jesteśmy zdania, że Formuła E szybko zyska w Polsce ogromną popularność, bo to dziedzina sportu znacząco różna od tego, co znamy. Wymiana całego bolidu podczas wyścigu czy też możliwość wpływania przez fanów, za pomocą specjalnej aplikacji, na dodatkowe doładowanie akumulatorów bolidu to nowość, której nie oferuje żadna inne dziedzina sportu motorowego.”

Łukasz Siudak, który będzie komentował na żywo wyścig w Biscayne Bay w Miami, w przeszłości komentował mecze szwedzkiej ligi żużlowej Elitserien, serię Red Bull X-Fighters oraz wyścigi samochodowe m.in. International GT Open, współkomentuje również najsłynniejszy wyścig wytrzymałościowy świata – 24h Le Mans.

Premierze wyścigu Formuły E na żywo na antenie Motowizji towarzyszy też premiera nowej, ulepszonej strony internetowej Motowizji, dostępnej pod adresem www.motowizja.pl.

Krzysztof Mikulski, Prezes Motowizja Sp. z o.o.: „Telewizja nie może istnieć bez internetu – tego typu synergia jest dla nas naturalna. Dlatego odświeżyliśmy wygląd strony internetowej kanału Motowizja, wprowadzamy większą liczbę materiałów wideo. Oferujemy też interaktywne kalendarium wydarzeń z dziedziny motoryzacji – każdy użytkownik może całkowicie bezpłatnie wysłać informację o zlocie fanów marki, o rajdzie czy innym wydarzeniu z dziedziny motoryzacji. Rozwijamy naszą obecność na Facebooku i Instagramie – tak, żeby nasi fani mogli zawsze być na bieżąco z tym, co się dzieje w świecie motoryzacji.”
O Motowizji:

„Motowizja – wszystko, co chcesz wiedzieć o motoryzacji” – to przesłanie już ponad rok towarzyszy naszym widzom.
Motowizja jest wyjątkowym kanałem motoryzacyjnym, który przez 24 godziny na dobę ukazuje pełen obraz świata motoryzacji. Motowizja to zarówno spojrzenie na technologię, ekologię oraz nowości na dwóch i czterech kołach, jak również niezapomniane spotkania z legendami i klasykami motoryzacji. Motowizja to również sportowe emocje: podsumowania rajdów WRC oraz ekskluzywne relacje na żywo z wyścigów serii DTM i Formuły E.
Motowizja jest dostępna w dystrybucji satelitarnej na wyłączność na platformie nc+ na pozycji 124, w Orange TV – pozycja 136, w jakości HD w Multimedia Polska – kanał 127 oraz w sieci TOYA na kanale 32, a także w innych dobrych sieciach kablowych. Kanał można oglądać 24 godziny na dobę, w całości w polskiej wersji językowej.

Wyłącznym dystrybutorem kanału jest Frame by Frame.

Udostępnij!